Не працюємо з Росією

Для чого створено Sintegrum

Універсальний спосіб передачі всіх необхідних знань всередині вашої компанії

Наймайте. Навчайте. Керуйте

Sintegrum збере весь досвід вашого співробітника в одній системі, замінивши собою десятки сторонніх документів та додатків.

Рекрутинг

Система автоматично проводить підбір кандидатів на посаду. Виберіть відповідного спеціаліста після перевірки його завдань та оцінки 3D-резюме.

Онбординг

Ознайомте нового співробітника зі структурою та цінностями вашого бізнесу. Розкажіть про правила в компанії, підготувавши його до роботи вже з першого дня.

Інтеграція

Зберіть знання про особливості роботи у вашій компанії за допомогою інтеграційного треку, щоб ваш співробітник був готовий до роботи на всі 100%.

Офбординг

Процес звільнення або відходу з компанії повинен проходити правильно, щоб співробітник залишав свої напрацювання всередині компанії, а не забирав їх з собою у своїй голові.

5 хв.

Вихід з компанії

10 хв.

Заява про звільнення

Керуйте кваліфікаціями

Систематизуйте процес взаємодії зі співробітниками

Атестація

Перевіряйте, оцінюйте та збирайте статистику про знання вашого співробітника в кожній конкретній робочій області за допомогою треку атестації.

Підвищення кваліфікації

Система дозволяє регулярно підвищувати кваліфікацію ваших співробітників всередині компанії та мотивувати їх на подальше професійне зростання.

Психологічне тестування

Дізнайтесь психологічний портрет свого співробітника ще до початку роботи. Його сильні та слабкі сторони для кожної конкретної посади.

Переваги Sintegrum

Унікальна методологія управління знаннями компанії

Подання посади у вигляді освітніх треків

6 типів випробувань для перевірки знань

Психологічні тести
Тести
Інтерв'ю
Текстове завдання
Набір завдань
Відеозавдання

7 елементів керування життєвим циклом знань співробітника

Унікальний підхід до систематизації та диджиталізації знань компанії

Глибока статистика

Для чого створено Sintegrum

Перевірте наскільки вашій компанії потрібен Sintegrum

Пройдіть коротке опитування

Понад 600 компаній вже використовують Sintegrum

Система Sintegrum показала свою результативність на сотнях проектів, допомагаючи успішно адаптувати нових співробітників та масштабувати бізнес.

Кейси

Ми зібрали кілька кейсів, де наші партнери діляться досвідом використання Sintegrum

Sheriff

Охоронна компанія, лідер України з охоронної сигналізації

Bolt

Найбільша служба таксі в Україні

Unomomento

Мережа хімчисток

Sheriff

Охоронна компанія, лідер України з охоронної сигналізації

Bolt

Найбільша служба таксі в Україні

Unomomento

Мережа хімчисток

Відгуки клієнтів

Sheriff

охоронна компанія, лідер України з охоронної сигналізації

«Sintegrum допомагає чітко донести до співробітників як має проходити спілкування з клієнтом. Коли ми проаналізували як співробітники діють під час зустрічі з замовником, то побачили, що кожен із бійців говорить по-своєму. Це не про клієнтський сервіс і не про компанію з позицією бездоганного лідерства. За допомогою Sintegrum ми записали трек як має проходити спілкування з клієнтом. Sintegrum дозволяє заощадити час провідних співробітників. Щоб розповісти історію «Шерифа» знадобиться 30-40 хвилин. Якщо в нашу компанію приходить протягом року 300 осіб, помножте 300 на ці 30 хвилин, які хтось повинен виділити. Навіть якщо не ви, як власник або як директор, все одно час кожного співробітника коштує грошей. Sintegrum допомагає контролювати знання кожного співробітника і «керувати» цими знаннями У Sintegrum можна швидко змінювати навчальний матеріал і є проста, зрозуміла система контролю, яка не вимагає залучення СЕО, ключових керівників, час яких коштує дорого. Sintegrum дозволяє робити менше помилок на етапі введення співробітника в роботу та його адаптації. За допомогою Sintegrum ми можемо допускати у випробувальний термін три, п'ять, сім осіб одночасно, і вони проходять навчання не затримуючи інших. Вже навіть на цьому етапі видно, хто більш вмотивований, заряджений, хто хоче цю роботу, а не імітує бурхливу діяльність. Хто був активнішим, той перший вийшов, а далі ми дивимося – справляється він з випробувальним терміном чи ні»‎. Sintegrum дозволяє в дуже короткі терміни навчити велику кількість персоналу, отримати зворотний зв'язок і бути впевненим, що кожна людина знає те, що має знати. Завдяки системі інтеграції ми завжди чітко знаємо, що всі наші співробітники на 100% вивчили та засвоїли новий алгоритм, нову інструкцію, наказ, спіч, оффер, скрипт»‎.
Євген Морозов

мультипідприємець, продюсер експертів

«Ми вже використовуємо Sintegrum і вже є конкретні результати. Кількість помилок знизилася з 77,2% до 36,2%. Звичайно, не все так просто і це гра «в довгу», але за кілька місяців був отриманий такий результат, до якого кілька років навіть не знали як підійти і з чого почати».
Олена Монастирська,

директор центру естетичної медицини MultiMed

«У нашій сфері діяльності дуже трепетно ​​ставляться до навчання співробітника, де потрібно дотримуватися і знати багато інструкцій, щоб забезпечити потрібну якість послуг. Адже здоров'я є найважливішим в нашому житті. Тому ми довго обирали систему, де будемо повністю впевнені в отриманні всієї потрібної інформації співробітником, не витрачаючи свої додаткові трудові ресурси. Система допомогла оптимізувати процес навчання персоналу ще на етапі підбору необхідного співробітника. Це дуже зручно та раціонально використовувати такий сервіс інтеграції, де є чітка структура, конкретні завдання та головне – всі процеси повністю керовані»‎.
UNOMOMENTO І OSCAR DRY CLEAN STUDIO

мережа хімчисток та студії чистки та редизайну

«Часто власники бізнесу дуже залежать від людей, які працюють у компанії. Круто побудувати систему, коли бізнес-процеси у компанії стандартизовано. Тоді працівник не маніпулює керівником, а система працює таким чином, що будь-які маніпуляції працівників взагалі неможливі. Саме такою системою є Singtegrum»‎.
Ольга Нагайчук, директор рекрутингової агенції

Talent Search

«Singtegrum вирішив 2 великі проблеми. Перше – з'явилася безпечна, стандартизована основа знань. Більше не потрібно зберігати чек-листи, інструкції, різних папок, а потім довго шукати їх. Я можу швидко вивантажити будь-яку інформацію в Sintegrum, і знати, що співробітники її зрозуміють. Друге — співробітники більше не можуть обманювати, що вони вивчили матеріали. Я точно бачу прогрес, залученість, та як людина пройшла трек. І тільки коли знання повністю засвоєно, я допускаю рекрутера до роботи з клієнтами. Також я більше не витрачаю час на стажування та введення нових людей у ​​компанію. Я можу «клонувати» себе за допомогою Sintegrum, і мені не потрібно щось «допояснювати» новачкам, відповідати на запитання. Я можу зайнятися більш стратегічними завданнями».
BOLT

найбільша служба таксі в Україні

«До впровадження Sintegrum у нас не було чіткого інструменту, який дозволяв передавати знання на філії системно. Була роздробленість. Кожен керівник передавав знання суб'єктивно, не було інструмента контролю цих знань. З Sintegrum показники (KPI) кожного співробітника зросли на 40% за 3 місяці Використання системи інтеграції. Конверсія зросла з 54% до 83%. Ми заощаджуємо час та ресурси. Завдяки системі інтеграції ми не допускаємо до роботи некваліфікованих менеджерів з продажу та людей, які не зацікавлені у роботі»‎.
«АКАДЕМІЯ ШАГ»‎

мережа міжнародних навчальних IT-закладів

«Коли ваша компанія росте, ви і найефективніші люди (стовпи бізнесу) витрачають свій час на навчання новачків, займаються з ними, замість укладання угод. Новий співробітник навчається за рахунок енергії власника та ТОПів, при цьому отримує повну зарплату і все ще робить багато помилок. А потім може просто піти до іншої компанії. Sintegrum дозволяє взяти владу над бізнесом у свої руки, а не бути заручником працівників. Sintegrum дозволяє повністю прибрати витрати на інтеграцію та навчання співробітників, а результат буде в 10 разів кращим! Без цієї системи я просто став би заручником співробітників і давно б вигорів не маючи навіть 15 відсотків того масштабу, який є зараз».
Владислав Шиман

Готель Нивки

«‎Дуже сподобалась структурованість та можливість контролю на кожному етапі інтеграції. Це важливо у нашій сфері бізнесу, де процеси регламентовані. Ми змогли налаштувати також системи атестації за рахунок того, що матеріали залишаються доступними після інтеграції»‎.
Sheriff

охоронна компанія, лідер України з охоронної сигналізації

«Sintegrum допомагає чітко донести до співробітників як має проходити спілкування з клієнтом. Коли ми проаналізували як співробітники діють під час зустрічі з замовником, то побачили, що кожен із бійців говорить по-своєму. Це не про клієнтський сервіс і не про компанію з позицією бездоганного лідерства. За допомогою Sintegrum ми записали трек як має проходити спілкування з клієнтом. Sintegrum дозволяє заощадити час провідних співробітників. Щоб розповісти історію «Шерифа» знадобиться 30-40 хвилин. Якщо в нашу компанію приходить протягом року 300 осіб, помножте 300 на ці 30 хвилин, які хтось повинен виділити. Навіть якщо не ви, як власник або як директор, все одно час кожного співробітника коштує грошей. Sintegrum допомагає контролювати знання кожного співробітника і «керувати» цими знаннями У Sintegrum можна швидко змінювати навчальний матеріал і є проста, зрозуміла система контролю, яка не вимагає залучення СЕО, ключових керівників, час яких коштує дорого. Sintegrum дозволяє робити менше помилок на етапі введення співробітника в роботу та його адаптації. За допомогою Sintegrum ми можемо допускати у випробувальний термін три, п'ять, сім осіб одночасно, і вони проходять навчання не затримуючи інших. Вже навіть на цьому етапі видно, хто більш вмотивований, заряджений, хто хоче цю роботу, а не імітує бурхливу діяльність. Хто був активнішим, той перший вийшов, а далі ми дивимося – справляється він з випробувальним терміном чи ні»‎. Sintegrum дозволяє в дуже короткі терміни навчити велику кількість персоналу, отримати зворотний зв'язок і бути впевненим, що кожна людина знає те, що має знати. Завдяки системі інтеграції ми завжди чітко знаємо, що всі наші співробітники на 100% вивчили та засвоїли новий алгоритм, нову інструкцію, наказ, спіч, оффер, скрипт»‎.
Євген Морозов

мультипідприємець, продюсер експертів

«Ми вже використовуємо Sintegrum і вже є конкретні результати. Кількість помилок знизилася з 77,2% до 36,2%. Звичайно, не все так просто і це гра «в довгу», але за кілька місяців був отриманий такий результат, до якого кілька років навіть не знали як підійти і з чого почати».
BOLT

найбільша служба таксі в Україні

«До впровадження Sintegrum у нас не було чіткого інструменту, який дозволяв передавати знання на філії системно. Була роздробленість. Кожен керівник передавав знання суб'єктивно, не було інструмента контролю цих знань. З Sintegrum показники (KPI) кожного співробітника зросли на 40% за 3 місяці Використання системи інтеграції. Конверсія зросла з 54% до 83%. Ми заощаджуємо час та ресурси. Завдяки системі інтеграції ми не допускаємо до роботи некваліфікованих менеджерів з продажу та людей, які не зацікавлені у роботі»‎.
Владислав Шиман

Готель Нивки

«‎Дуже сподобалась структурованість та можливість контролю на кожному етапі інтеграції. Це важливо у нашій сфері бізнесу, де процеси регламентовані. Ми змогли налаштувати також системи атестації за рахунок того, що матеріали залишаються доступними після інтеграції»‎.
Олена Монастирська,

директор центру естетичної медицини MultiMed

«У нашій сфері діяльності дуже трепетно ​​ставляться до навчання співробітника, де потрібно дотримуватися і знати багато інструкцій, щоб забезпечити потрібну якість послуг. Адже здоров'я є найважливішим в нашому житті. Тому ми довго обирали систему, де будемо повністю впевнені в отриманні всієї потрібної інформації співробітником, не витрачаючи свої додаткові трудові ресурси. Система допомогла оптимізувати процес навчання персоналу ще на етапі підбору необхідного співробітника. Це дуже зручно та раціонально використовувати такий сервіс інтеграції, де є чітка структура, конкретні завдання та головне – всі процеси повністю керовані»‎.
UNOMOMENTO І OSCAR DRY CLEAN STUDIO

мережа хімчисток та студії чистки та редизайну

«Часто власники бізнесу дуже залежать від людей, які працюють у компанії. Круто побудувати систему, коли бізнес-процеси у компанії стандартизовано. Тоді працівник не маніпулює керівником, а система працює таким чином, що будь-які маніпуляції працівників взагалі неможливі. Саме такою системою є Singtegrum»‎.
Ольга Нагайчук, директор рекрутингової агенції

Talent Search

«Singtegrum вирішив 2 великі проблеми. Перше – з'явилася безпечна, стандартизована основа знань. Більше не потрібно зберігати чек-листи, інструкції, різних папок, а потім довго шукати їх. Я можу швидко вивантажити будь-яку інформацію в Sintegrum, і знати, що співробітники її зрозуміють. Друге — співробітники більше не можуть обманювати, що вони вивчили матеріали. Я точно бачу прогрес, залученість, та як людина пройшла трек. І тільки коли знання повністю засвоєно, я допускаю рекрутера до роботи з клієнтами. Також я більше не витрачаю час на стажування та введення нових людей у ​​компанію. Я можу «клонувати» себе за допомогою Sintegrum, і мені не потрібно щось «допояснювати» новачкам, відповідати на запитання. Я можу зайнятися більш стратегічними завданнями».
«АКАДЕМІЯ ШАГ»‎

мережа міжнародних навчальних IT-закладів

«Коли ваша компанія росте, ви і найефективніші люди (стовпи бізнесу) витрачають свій час на навчання новачків, займаються з ними, замість укладання угод. Новий співробітник навчається за рахунок енергії власника та ТОПів, при цьому отримує повну зарплату і все ще робить багато помилок. А потім може просто піти до іншої компанії. Sintegrum дозволяє взяти владу над бізнесом у свої руки, а не бути заручником працівників. Sintegrum дозволяє повністю прибрати витрати на інтеграцію та навчання співробітників, а результат буде в 10 разів кращим! Без цієї системи я просто став би заручником співробітників і давно б вигорів не маючи навіть 15 відсотків того масштабу, який є зараз».

Отримати консультацію

Надішліть запит на тест-драйв Sintegrum, щоб дізнатися про всі можливості

Спробувати тест-драйв

Заповніть форму, щоб наш менеджер зв'язався з вами для проведення тест-драйву

Підключити Sintegrum

Заповніть форму, щоб наш менеджер зв'язався з вами та допоміг з підключенням Sintegrum

Чек-лист: наскільки вам потрібен Sintegrum

Так

Ні

В вашій компанії більше 20 осіб

Плинність кадрів більше 5% на рік

Плануєте збільшувати компанію більше ніж на 10% на рік

У вас немає автоматичної системи рекрутингу

Керівник компанії не може вийти з операційних завдань

У вас є незамінні співробітники

Співробітники не знають точно своїх посадових обов'язків і зон відповідальності

Ви часто чуєте виправдання: «Мені цього не говорили» або «Я не знав»

Вам важко мотивувати співробітників підвищувати кваліфікацію

Ви відчуваєте, що немає системності в роботі компанії

Більшість знань не систематизована і знаходиться в головах співробітників

Ви платите зарплату новому співробітнику, хоча він не готовий на 100% якісно виконувати свою роботу

Навчання нових співробітників відволікає експертів від виконання їх безпосередніх обов'язків

У вас регулярно трапляються збої через людський фактор

Введення на посаду нового співробітника – трудомісткий та енерговитратний процес

Вам важко впровадити зміни в будь-які бізнес-процеси «на ходу»

Всі співробітники дуже зайняті і не встигають займатися саморозвитком

Ви незадоволені ефективністю компанії або окремих співробітників

Ви регулярно помічаєте помилки співробітників

Співробітники, що йдуть від вас, не передають належним чином справи наступним або демотивують заміну

Ви хочете покращити атмосферу в колективі

Співробітники забирають із собою важливі знання та компетенції

Ви хочете точно знати, хто гідний підвищення зарплати

У вас стрес, коли йдуть співробітники

Ви не можете достовірно оцінити компетенції працівників

Ви почуваєтеся заручником власного персоналу

Ваша компанія недостатньо швидко росте

Заповніть форму, щоб отримати результат

Результат

Sintegrum суттєво покращить ваш бізнес

Sintegrum не зможе сильно змінити ваш бізнес